0

kosik kosik

Často kladené otázky

V prípade, že ste odpoveď na svoju otázku nenašli, neváhajte nás kontaktovať nižšie prostredníctvom kontaktného formulára. Tešíme sa na vás.

Je možné prísť do Jump Parku bez rezervácie?

Áno, prísť môžete aj bez rezervácie. Pokiaľ by ale přišlo do Jump Parku viac ľudí ako je jeho kapacita, prednosť majú zákazníci s rezerváciou.

Kedy mám prísť?

Odporúčaný príchod je minimálne 15 minút pred začiatkom vášho vstupu, počas ktorých dostanete krátku a jednoduchú inštruktáž.

Čo si mám obliecť?

Ideálne športové oblečenie - pohodlné tepláky, legíny, kraťasy, tričko a protišmykové ponožky. V prípade, že nemáte protišmykové ponožky, je možné si ich u nás zakúpiť za 2€. V obyčajných ponožkách z bezpečnostných dôvodov nie je dovolené skákať.

Je vstup presne na hodinu?

Áno, začínáme vždy v celú hodinu a je nutné na miesto prísť 15 minút pred začiatkom vstupu. Ak chcete zostať dlhšie, môžete si bez problémov kúpiť ďalšiu hodinu, v prípade, že naše priestory nebudú v tom čase zabookované.

Aký je váhový limit pre skákanie?

Váhový limit je 110 kg.

Môžem si priniesť vlastné občerstvenie?

V našich priestoroch sa nachádza bar, v ktorom si môžete kúpiť malé občerstvenie, ako je káva, čaj, nealko či niečo malé pod zub. Vlastnú vodu si môžete priniesť.

Mám vstupenku alebo rezerváciu, ale nemôžem prísť. Čo teraz?

Vstupenku je možné vrátiť najneskôr do 24 hodín pred začiatkom skákania bez poplatku. V prípade neskorého vrátenia účtujeme storno poplatok vo výške 100% z ceny vstupenky.

Čo ak prídem neskoro?

Vstup na trampolíny je vždy v celú hodinu, 15 minút pred časom rezervácie prebieha instruktáž. Ak to nestihnete, je možné presunúť rezerváciu na ďalšiu hodinu.

Ako je to s parkovaním v areáli JUMP PARK Senica?

V areáli objektu a v jeho bezprostrednej blízkosti je dostatok parkovacích miest, ktoré sú zadarmo. Rovnako tak je v celom objekte zadarmo aj prístup na internet (free Wi-Fi).

Ako si rezervovať vstup?

Každú zónu je potrebné si online zaregistrovať oddelene. Samozrejme je však možná aj rezervácia na mieste.

MAPA

Kde nás nájdete?

Nájdete nás v novo zrekonštruovanej budove na Železničnej ulici 1525 v Senici. Tešíme sa na vás.

Nakúpte teraz, ušetrite 10% a po otvorení uplatnite kedykoľvek chcete.

 

Ihneď ako sa uvoľnia opatrenia vás radi privítame aj v našich priestoroch.
Predpokladaný termín otvorenia je začiatkom leta.

Objednajte si vopred permanentku, alebo venujte darčekovú poukážku a získate tak 10% zľavu, prostredníctvom kupónu: jump dopredu.

Chcem nakúpiť so zľavou

Informácia o prevádzke

 

Odo dňa 22.11.2021 zatvárame na dobu neurčitú z dôvodu aktuálnych pandemických opatrení. O zmenách vás budeme informovať.